אטרקציות לחתונה/אירועים  

לאטרקציות לחץ כאן

 

כיבוד תזמורת וריקודים אאוט -  אטרקציות לאירועים אין. בתקופה האחרונה חתונה, בר/בת מצווה, ברית/בריתה או כל אירוע אחר אינו נחשב מוצלח אם אין אטרקציות לאירועים. כל אחד רוצה שהאירוע שהוא מפיק יהיה היפה והמעניין ביותר והוא ייזכר לאורך זמן ארוך. בין האטרקציות לחתונה המקובלות ביותר היא דרך הגעת הזוג לחופה והעמדת מייצגים ורקדניות. בעלי הממון יעמידו מכונית יוקרה, כרכרה רתומה לסוסים ויש אפילו כאלו שהעמידו מסוק. אנשים בעלי תקציב מוגבל לאירוע יסתפקו בהגעת הזוג בלימוזינה. יש אטרקציות המתאימות יותר לבר/בת מצווה בגלל גיל משתתפים באירוע. כל הורה רוצה שבר/בת המצווה של ילדו יהיה היפה ביותר ולשם כך יש חברות לאטרקציות שייעצו לכם מה כדאי לעשות ולמי. שייט על יאכטה אל הים הפתוח וקיום מסיבת ריקודים וזיקוקים היא אחת מהאטרקציות המוצעות לבר/בת מצווה.

 

העולם השתנה – חברים!

יש גם אטרקציות ל בר/בת מצווה לא באולם היא כבר אטרקציה ואם משלבים באירוע בחוץ אפשר לקיים את האירוע בפארק אתגרי  שבו עשרות מתקנים, כניסות לבת מצווה, משחקים ופעילויות של כיף. אירוע כזה צריך להיעשות על ידי בעלי מקצוע מיומנים. יש אטרקציות שכבר נראו בהרבה אירועים כמו הפרחת בלונים, בועות, קונפטי וזיקוקים אבל אטרקציות לאירועים/חתונה כמו השתלשלות לוליינים מהתקרה באמצעות חבלים, ליצנים משעשעים את האורחים או קוסם שעושה להטוטים, הם משהו אחר. כמו שכל מי שמארגן אירוע באולם הולך לערב טעימות כך כדאי גם למי שמזמין אטרקציה מסוימת לחוות אותה באירוע של מישהו אחר.

איך עושים אירוע טוב?

אטרקציות לאירועים השונים  צריכות להיות מותאמות קהל. עיצוב אולם לתקופה מסוימת בצירוף לבוש המלצרים יכולה להיות אטרקציה מיוחדת. אטרקציות לאירועי ילדים לא מתאימות להיות אטרקציות לחתונה.

 

ומה אם אי אפשר לשלב הכל?

לא כולם יכולים לשלב אטרקציות באירוע אבל מי שיכול כדאי לא לוותר, אטרקציות לאירועים ולחתונה משדרגים את האירוע והוא ייזכר להרבה שנים. השדרוג חשוב במיוחד לאירוע לילדים. ידוע שילדים משתעממים מהר מאוד ואירוע בלי אטרקציה שתמשוך את תשומת לבם יכולה להיות עבורם אסון. כדי למצוא חברות המציעות אטרקציות צריך לפתוח את אתרי האינטרנט הרלוונטיים בהם ניתן למצוא מספר רב של חברות המציעות שירותי אטרקציות מכל המינים ובכל מיני מחירים.

 

 

 

מאמרים

053-9344694

דברו איתנו בווצאפ