כניסות לבר/ת מצווה

למגוון כניסות לחץ כאן

 

כניסות לבר-בת מצווה – כי היום כבר חייבים שואו של ממש!

בעבר היו חתני בר/בת מצווה עומדים יחד עם הוריהם בכניסה לאולם האירועים ומחכים שהאורחים יעברו ויברכו אותם כשמצלמת הווידאו עוקבת אחרי כל אורח ומוודאת שכל האורחים יזכו לצילום עם המארחים. בשנים האחרונות השתנו דברים רבים ואחד מהם היא הכניסות לבר/בת מצווה. כל מפיק אירועים וכל בעל אולם אירועים יסבירו לבעלי השמחה שצריך לחפש משהו מקורי כדי לרגש את האורחים. העשרים ביננו, בעלי היכו, מפיקים כניסה מיוחדת כניסה על גבי כרכרה, רכיבה על פוני, כניסה על אופנוע או ריחוף מהתקרה. והיו כאלה שהביאו את בעל/ת השמחה בהליקופטר.

איך עושים כניסה מרשימה בלי לקרוע את הכיס?

מי שידו אינה משגת להפיק כניסה כזו בוחרים לעשות זאת בדרך פשוטה יותר, כניסה על אפיריון נישא על ידי ארבעה מלצרים, חתן בר המצווה מתחת לחופה מטלית מלווה עם חברים בני כיתתו ולצדם מתופפים ותוקעים בשופר, כלת בת המצווה מלווה ברקדניות ונגני כלי מיתר. כל אחד על פי דמיונו ויכולותיו. בעלי דמיון יכולים להלביש מספר בני כיתה בבגדים של דמויות מהאגדות שילוו את בן או בת המצווה לתוך האולם. ויש גם כאלה שיעדיפו להיכנס  לתוך האולם מלווים בהורים וסבים לצלילי מנגינה שנבחרה על ידם. צנוע ונחמד.

אפשר להרשים גם בפשטות ובצניעות

כל אחד שמפיק אירוע של בת בר מצווה רוצה להרשים את האורחים שמגיעים לכבד אותו. רוצה שהאירוע ייזכר לשנים רבות ויהווה מקור לחיקוי. הכל תלוי בשיתוף הפעולה המלא מצד חתן וכלת המצווה. ללא שיתוף פעולה מהם לא יעזור שום דבר והאירוע יהפוך לעוד אירוע בשלל האירועים שאנחנו מבלים בהם. בהתאם לכניסת חתן או כלת המצווה יכין בעל האולם את האולם. לפעמים האירוע מתקיים על פי נושא מרכזי ולכן צריך לעצב גם את האולם על פי אותו נושא.

כדי שהאירוע יצליח – גם אם הכניסה פשוטה או "מטורפת" וענקית - כל הפרטים הללו צריך לתכנן מבעוד מועד. כולנו יודעים שלהפיק אירוע כלשהו צריך לתכנן אותו מראש על כל פרטיו, כולל כניסות לבר-בת מצווה. ככל שנקדים בתכנון כך יש סיכוי גדול יותר להצלחת האירוע. הכל צריך להיות מדויק על מנת למנוע הפתעות בלי מתוכננות שלפעמים לא ניתנות לתיקון ברגע של אמת.

 

ראו גם: אטרקציות לבר/ת מצווה

 

 

 

מאמרים

053-9344694

דברו איתנו בווצאפ