מייצגים לאירועים

מיצגים – מסמר הערב!

בשנים האחרונות כל אירוע הופך למופע כל אחד שעושה אירוע והמכבד את עצמו משדרג את האירוע ובנוסף לצלמים, לסידורי פרחים, מוסיקה בכל דרך אפשרית בין על ידי די. ג'יי או תזמורת נגנים, מזמין גם מיצגים. מיצג הוא אירוע אמנותי שנותן לאמן המבצע אותו נוכחות. המיצג מתקיים בהופעה חיה על יד אמן יחיד או קבוצת אמנים. יותר ויותר נכנסו מיצגים לתודעת החוגגים וכיום כמעט בכל אירוע אפשר לראות שחקנים בתלבושות מסרטים או מהעבר מסתובבים בין הקהל, או, נגנים בלבוש של מלאכים העומדים על במות המפוזרות בתוך האולם ומנעימים את זמנם של האורחים.

כל מי שמזמין מיצגים לאירוע שלו כדאי ורצוי לו לבקר במופע שמתקיים באירוע אחר כדי לקבל את הרושם מהמופע. צריך לקבל מידע אודות המיצגים מלקוחות קודמים וגם להיעזר באתרי האינטרנט של החברות הללו. הכל כדי לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר.

איזה סוגי מיצגים יש?

·         אחד המיצגים שנראים בזמן האחרון באירועים רבים הוא קבוצת תוקעים בשופרות. במרבית המקרים קבוצת תקעי השופרות מלווים את חתני האירוע לתוך האולם, בין אם זה חתן וכלה הנכנסים לחופה או חתני בר/בת מצווה בכניסתם לאולם.

·         כדי למלא את שוק המופעים בחתונות ובאירועי שמחות אחרים הוקמו בארץ חברות המעסיקות אמנים בכל התחומים כמו רקדנים, נגנים, להטוטנים ואחרים. כדי שהאירוע יהיה אירוע שלא ישכח והחוויה תהיה מושלמת בעלי האירוע דואגים למופע.

·         ברחבת הריקודים מופיעה להקת רקדנים או להטוטן עושה את קסמיו ומשתף את האורחים. יש מיצגים המתאימים יותר לאירועים עם ילדים, בר/בת מצווה, לבריתות או חתונות. מספרם הרב של האמנים המשתתפים במיצגים נותן ללקוח את אפשרות הבחירה. יש קבוצות רקדנים שמכניסים אוירה שמחה ברחבת הריקודים והם בוחרים את בני זוגם לריקוד מבין אורחי האירוע. מי שאינו יודע על שילוב רקדנים אלו לא יבחין שהם רקדנים מקצועיים.

·         באירועים בהם משתתפים ילדים צעירים וכדי למנוע מהם שעמום יש מיצגים מיוחדים לילדים. כאלה שכל ילד יאהב וייהנה אם זה איש הבלונים שיוצר צורות שנות מבלון, קוסם שעושה מעשי כשפים ליצן שמפעיל את הילדים ומשחק איתם. כל אחד מעניק לילדים מתנות ופרסים.

 

ראו גם: אטרקציות לחתונה | כניסות מיוחדות

                                       

 

 

 

מאמרים

053-9344694

דברו איתנו בווצאפ